Aktuality »

29/08/2015 – 19:50 | 2 komentáre | 3 327 videní

Kapitálové životné poistenie je jednou z možností kedy je klient poisťovne poistený na riziko smrti a zároveň si vytvára finančnú rezervu do budúcnosti. Túto rezervu komerčná životná poisťovňa zhodnocuje technickou …

Čítať celý článok »
Domovská stránka » Blog, Referencie

Keď práca má zmysel

Pridal , 14/05/2013 – 7:14Jeden komentár | 1 542 videní

Dobrý deň pán Mažár,

šek na novú poistku je vyplatený. Preštudoval som si všetky časti poistnej zmluvy a ako laik im rozumiem. Môžem dať kontakt na Vás susedom? Prajem príjemný deň a ešte raz ďakujem za perfektnú prácu.

Vladimír Kavečanský, Košice

Mail s týmto textom mi prišiel nedávno. Je skvelé ak ľudia ocenia vašu prácu. Teším sa každej spätnej väzbe, pretože len tak viem, že práca, ktorú robím, a ktorá má baví má zmysel.

Prajem Vám život v istote.

Rastislav Mažár
odborný poradca na životné poistenie

Značky:

Jeden komentár »

  • Na túto stránku som narazil náhodou. Zopár „poisťovákov“ poznám. Sú medzi nimi takí, ktorým som podobne poďakoval, no mám pocit, že väčšina má na zreteli len svoje dobro, teda provízie a klient im je dobrý akurát na zarobenie. Ako keby mali pocit, že každý musí byť poistený, všetky poistky sú rovnaké, tak je jedno, akú poistku má a od koho, hlavne nech je od neho a nech on zarobí.

    No a potom tu sú poisťovne, ktoré sa bránia vyplácaniu, majú všakovaké výhovorky. Vtedy je dobré mať naozaj dobré poisťováka, ktorý aj toto zariadi v prospech klienta, ktorému nejde len o včas platené mesačné šeky.

Napíšte komentár!

Pri komentovaní sa držte témy. Spam a nevhodné príspevky budú odstránené.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog podporuje Gravatar. Na vytvorenie vášho profilu navštívte gravatar.com.