Aktuality »

29/08/2015 – 19:50 | 2 komentáre | 3 327 videní

Kapitálové životné poistenie je jednou z možností kedy je klient poisťovne poistený na riziko smrti a zároveň si vytvára finančnú rezervu do budúcnosti. Túto rezervu komerčná životná poisťovňa zhodnocuje technickou …

Čítať celý článok »
Domovská stránka » Blog

Sčítané a podčiarknuté

Pridal , 31/12/2013 – 13:002 komentáre | 2 096 videní

pf2014

Máme po Vianociach. Verím, že ste ich prežili pokojne v kruhu svojich najbližších. Čoskoro bude za nami aj posledný deň v tomto roku. To je ten pravý čas za obhliadnutím sa  dozadu a sumarizáciu toho čo sa za ten rok udialo.

Rok 2013 považujem za úspešný. Podarilo sa mi spustiť projekt odbornyporadca.sk. Prostredníctvom aj týchto stránok som odpovedal na 147 vašich otázok. Trom z vás som dopomohol k poistnému plneniu, ktoré bolo predtým zamietnuté, čo ma nesmierne teší. Vďaka vám teraz viem, že práca, ktorú robím, má zmysel.

Dovolte mi, aby som aspoň takto virtuálne potriasol vám pravicou a zaželal výnimočný nový rok. Nech sa vám darí, či už v pracovnom ale aj v súkromnom živote. Hlavne vám prajem, aby ste aj rok 2014 prežili v istote.

 

PF 2014

Rastislav Mažár
odborný poradca pre životné poistenie

2 komentáre »

Napíšte komentár!

Pri komentovaní sa držte témy. Spam a nevhodné príspevky budú odstránené.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog podporuje Gravatar. Na vytvorenie vášho profilu navštívte gravatar.com.