Aktuality »

29/08/2015 – 19:50 | 2 komentáre | 3 327 videní

Kapitálové životné poistenie je jednou z možností kedy je klient poisťovne poistený na riziko smrti a zároveň si vytvára finančnú rezervu do budúcnosti. Túto rezervu komerčná životná poisťovňa zhodnocuje technickou …

Čítať celý článok »
Domovská stránka » Blog, Referencie

Veľmi pekne vám ďakujem za radu

Pridal , 16/07/2013 – 9:19Žiadny komentár | 1 412 videní

Pekný deň pán Mažár, veľmi pekne Vám ďakujem za radu , ktorú ste mi dali. Určite sa odvolám v tejto veci. Som prekvapená, že ešte je medzi nami človek, ktorý pomôže a ochotne poradí. Určite Vás budem kontaktovať , ak budem potrebovať radu ohľadom životného poistenia. 

Škoda, že som sa neozvala vtedy, keď som zrušila svoju poistku v Allianzi pre nespokojnosť, keď som chcela pripoistenie k životnému poisteniu, no teraz je už neskoro. V DS mi nedali schopnú radu a stratila som dôveru. Ešte raz VĎAKA a ozvem sa ak prípad bude uzavretý a veľa spokojných zákazníkov Vám prajem.

Erika

Mail s týmto textom každého poteší. Je odpoveďou na riešenie problému pani Eriky v prípade Vylúčenia nároku na poistné plnenie za úraz. Pani Erika, aj ja veľmi pekne ďakujem a držím palce.

Prajem Vám život v istote.

Rastislav Mažár
odborný poradca na životné poistenie

Prečítajte si tiež:

Značky:

Napíšte komentár!

Pri komentovaní sa držte témy. Spam a nevhodné príspevky budú odstránené.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog podporuje Gravatar. Na vytvorenie vášho profilu navštívte gravatar.com.