Aktuality »

29/08/2015 – 19:50 | 2 komentáre | 3 327 videní

Kapitálové životné poistenie je jednou z možností kedy je klient poisťovne poistený na riziko smrti a zároveň si vytvára finančnú rezervu do budúcnosti. Túto rezervu komerčná životná poisťovňa zhodnocuje technickou …

Čítať celý článok »
Domovská stránka » Blog

Uragán v poisťovníctve

Pridal , 15/02/2014 – 18:30Žiadny komentár | 1 448 videní
Uragán v poisťovníctve

Ja a Erik Vos (vpravo)

Začiatkom januára tohoto roka som mal možnosť zúčastniť sa 2. ročníka „Festivalu víťazov“, ktorý pre svojich obchodníkov organizovala životná sieť poisťovne Allianz – Slovenská poisťovňa. Prečo o ňom píšem? V prvom rade preto, že sa v priebehu dvoch dní vystriedalo niekoľko odborníkov z oblastí, ktoré sa či už okrajovo alebo priamo dotýkajú poisťovníctva.

Úspech nie je náhoda

Tak napríklad PhDr. Vojtěch Bednář, ktorý patrí medzi znalcov problematiky sociálnych sietí, veľmi elegantne predstavil spôsob využitia sociálnych sietí pre ľahšiu komunikáciu medzi obchodníkom a jeho klientom. Okrem iného upozornil, že pre zachovanie vyššej bezpečnosti je dobré používať na sociálnych sieťach iné heslo ako kdekoľvek inde.

Každý vie, že smiech lieči, o tom nás Mgr. Ľubor Foltán certifikovaný inštruktor jogy smiechu nemusel presviedčať. Vo svojej prednáške sa nezameral len na liečivú podstatu smiechu, ale ukázal nám aj spôsob ako sa smiať a ako smiechom odbúrať stres a posilniť prirodzenú imunitu.

Jedenásť krokov k splneniu našich snov nám prezradila Renata Kronowetterová, pretože ako sama hovorí „úspech nie je náhoda“. To čo sa deje v našom živote dnes, je priamym výsledkom nášho presvedčenia, prístupu a myslenia. Jedenásť krokov nám pomôže zmeniť naše myslenie a dosiahnuť ciele, ktoré sa zdajú na prvý pohľad nemožné.

Uragán v poisťovníctve

Prezývku „uragán v poisťovníctve“ by si určite zaslúžil Erik Vos (na fotke vpravo), ktorý sa už 25 rokov pohybuje v tejto oblasti a jeho programami prešlo viac ako 250 tisíc ľudí v 83 krajinách sveta. V čom ma zaujal? Určite svojim neopakovateľným osobitým spôsobom prednášania, ktorý na nás chŕlil nekonečné množstvo energie počas celého dňa čo prednášal. Som veľmi rád, že som bol s ním aj osobne a mohol som si s ním podať ruku.

Okrem už spomenutých hostí sa na Festivale víťazov zúčastnili so svojimi prednáškami aj lektor, konzultant a skúšobný komisár v najprestížnejšom českom vzdelávacom systéme CIMA PhDr Bohumil Fiala,  vysokoškolský pedagóg, lektor a kouč PhDr. Ing. Peter Krohe, medzinárodne uznávaný špecialista na predaj finančných produktov Libor Vilím, bývalý minister práce, sociálnych vecí a rodiny Jozef Mihál a odborník na finančné trhy Jakub Křiván.

Týmto chcem vyjadriť aj poďakovanie Allianz SP, že som sa mohol zúčastniť pre mňa prínosného Festivalu víťazov.

Prajem Vám život v istote.

Rastislav Mažár
odborný poradca pre životné poistenie

Napíšte komentár!

Pri komentovaní sa držte témy. Spam a nevhodné príspevky budú odstránené.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog podporuje Gravatar. Na vytvorenie vášho profilu navštívte gravatar.com.